Ārpus biroja. Sazinieties ar mums, izmantojot mūsu kontaktu formu:

Jacadi a dit

MŪSU VĒSTURE

Kopš 1976. gada Jacadi Paris ir radījis kolekcijas, kas no jauna atklāj franču modes mantojumu bērniem .
Kā mūsdienīgs zīmols ar klasiskām saknēm Jacadi rada apģērbu, aksesuārus, apavus un bērnu preces, kas cildina bērnības burvību un maģisko sapņainumu. Mūsu kolekcijas, kas paredzētas gan īpašiem notikumiem, gan ikdienas mirkļiem, ir paredzētas zēniem un meitenēm vecumā no 0 līdz 12 gadiem.
Šodien Jacadi Paris ir 270 veikali 39 pasaules skaistākajās pilsētās 39 valstīs, kā arī plaukstošs veikals tiešsaistē. Mūsu zīmola būtība ir veicināt bērnu attīstību un labklājību visā pasaulē.
Kopš 2005. gada mēs esam lepni IDKIDS.COMMUNITY - zīmolu kopienas, kas ir apņēmusies aizsargāt pasaules bērnus – biedri.
« No jauna atklāt un nodot nākamajām paaudzēm bērnības burvību. »

MŪSU PIEREDZE

FRANČU AMATNIECĪBA

Visus mūsu kolekciju izstrādājumus rada un pilnveido Jacadi Parīzes darbnīcās, un to dara mūsu modes nama dizaineri un modelētāji. Viss, ko mēs darām, balstās uz ekskluzīvu dizainu un apdruku, unikālām krāsām un uzmanību pret detaļām.

IZCILĪBAS TRADĪCIJA

Kvalitatīvi materiāli, precīzi silueti, rūpīga uzmanība pret dizainu, izšuvumi ar rokām. Mūsu komanda veido kolekcijas ar vislielāko rūpību, vienmēr domājot par ērtībām, funkcionalitāti un stilu.

Jacadi patiesi iemūžina franču šūšanas amata mantojumu .

PAR JACADI

KOLEKCIJA

Mūsu kolekcijas bērniem cildina bērnības maigumu un burvību. Jacadi ir ar jums katrā dzīves mirklī.

Atklājiet mūsu kolekciju >

JACADI ESSENTIELS

Jacadi Essentials ir klasiski piegriezumi, pie kuriem mēs atgriežamies sezonu pēc sezonas un kas ir radīti, lai lieliski iekļautos ikdienas garderobē.

Atklājiet visus Essentiels >

NEWBORN GIFT

Mazuļa piedzimšana ir priecīgs notikums, un mēs esam sarūpējuši visu nepieciešamo mazuļa sagaidīšanai mājās. Atrodiet tieši to, kas nepieciešams mazuļa pirmajiem dzīves mirkļiem - no rotaļlietām līdz bērnistabas piederumiem un pirmajiem apģērbiem.

Atklājiet visas jaundzimušo dāvanu idejas >

APAVI

Jacadi izmanto savu plašo pieredzi, veidojot mūsu apavu kolekciju, kas ir pazīstama ar tās aktualitāti un funkcionalitāti. Mūsu kolekcija, ko Eiropā radījuši labākie apavu meistari, ietver trīs izsmalcinātas apavu līnijas (mazuļiem, kuri vēl nestaigā, mazuļiem, kuri sper pirmos soļus, un bērniem). Kolekcija ietver modeļus, kas ir radīti, domājot par augošas pēdas attīstību. Izmantojot labākos materiālus un laika pārbaudi izturējušus ražošanas paņēmienus, mūsu apavu kolekcija ir patiesi soli priekšā pārējiem.

Atklājiet apavu kolekciju>

LIBERTY®

Sezonu pēc sezonas Liberty un Jacadi brīnišķīgā sadarbība turpina atklāt skaistākos rakstus.

Atklājiet Liberty kolekciju>

JACADI VEIKALI

Atrast veikalu

MŪSU APŅEMŠANĀS

 • Repreve

  Izmantojot Repreve šķiedras - polsterējumu, kas izgatavots no pārstrādātām

  plastmasas pudelēm - virsdrēbju ražošanā, mēs palīdzam samazināt siltumnīcefekta gāzu emisijas un esam apņēmušies īstenot atbildīgu un ilgtspējīgu pieeju modei mūsu planētas labā.

 • Room to Grow

  Tā kā esam apņēmušies atbalstīt bērna attīstību agrīnā bērnībā, reizi pusgadā tiek veikti apģērbu ziedojumi un 100% peļņas no Jacadi kluba pirmā gada dalības maksas tiek ziedoti “Room to Grow” projektam, lai atbalstītu zīdaiņus, mazus bērnus un ģimenes Ņujorkā un Bostonā un svinētu īpašus sasniegumus bērna dzīvē.

 • SOS Children's Villages

  Jacadi atbalsta SOS bērnu ciematu projektus, kuru mērķis ir apvienot brāļus un māsas no ģimenēm, kas nonākušas ļoti neapskaužamā situācijā, SOS ciematos Francijā un visā pasaulē.

 • Franču mantojums

  Jacadi Paris ir apņēmies kultivēt un dalīties ar franču izcilību, pieredzi un eleganci, izmantojot mūsu brīnišķīgās apģērbu kolekcijas. Jau vairākas sezonas Jacadi "Patrimoine Français" kolekcijas tiek veidotas sadarbībā ar modes namiem, kas iemūžina franču apģērbu un aksesuāru dizaina tradīcijas.

 • JACADI,
  VIDEI DRAUDZĪGS
  ZĪMOLS

 • Atbildīgi iegūtas dūnas

  Mēs esam apņēmušies iegūt izejmateriālus atbildīgi, domājot par dzīvnieku labturību. Visas spalvas un dūnas, ko Jacadi izmanto kopš 2016. gada, ir sertificētas R.D.S.