Ārpus biroja. Sazinieties ar mums, izmantojot mūsu kontaktu formu:

Interneta veikala www.jacadi.lv (turpmāk tekstā - interneta veikals) īpašnieks ir Mademoiselle SIA (reģistrācijas numurs 40203397211), kas atrodas Latvijā.


Pirkuma līguma, produktu un cenu informācijas spēkā esamība


Pārdošanas nosacījumi attiecas uz preču iegādi interneta veikalā.

Interneta veikalā pārdoto preču cenas ir norādītas pie precēm. Cenai tiek pieskaitīta maksa par piegādi.

Piegādes izmaksas ir atkarīgas no pircēja atrašanās vietas un piegādes veida. Piegādes izmaksas tiek parādītas, kad pircējs veic pasūtījumu.

Visas cenas norādītas eiro (€).

Informācija par produktu tiek sniegta uzreiz blakus precei tiešsaistes veikalā.


Pasūtījuma veikšana

Pievienojiet vēlamās preces iepirkumu grozam, lai tās pasūtītu. Aizpildiet visus nepieciešamos laukus un izvēlieties piemērotāko piegādes veidu, lai pasūtījumu pabeigtu. Ekrānā tiek parādītas kopējās izmaksas. Maksājumu var veikt drošā veidā, izmantojot šādas Montonio Finance piedāvātās apmaksas metodes:

Saites uz Latvijas bankām: Citadele, Swedbank, SEB, Luminor 

Visa / MasterCard kredītkaršu maksājumi

Maksājumu veikšanai nepieciešamie personas dati tiek nodoti pilnvarotajam datu apstrādātājam Montonio Finance. Līgums stājas spēkā, kad maksājamā summa tiek pārskaitīta uz interneta veikala bankas kontu.

Ja mēs nevaram piegādāt pasūtīto preci, jo krājumi ir beigušies vai kāda cita iemesla dēļ, pircējs tiks informēts pēc iespējas ātrāk, un samaksātā nauda (tostarp piegādes izmaksas) tiks atmaksāta nekavējoties, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc paziņojuma saņemšanas.

Piegāde

Preces tiek sūtītas uz šādām valstīm: Latvija

Pasūtījuma saņemšanai ir pieejamas šādas iespējas: 

Omniva pakomāts

DPD pakomāts

DPD kurjers

Preces saņemšana veikalā

Pircējs sedz piegādes izmaksas, un blakus piegādes metodei tiek parādīta attiecīgā informācija par cenu.

Visi sūtījumi Latvijas teritorijā parasti sasniedz pircēja norādīto galamērķi 2-5 darba dienu laikā no pirkuma līguma spēkā stāšanās dienas. Izņēmuma gadījumos mums ir tiesības veikt preču piegādi līdz 45 kalendārajām dienām.

Atteikuma tiesības

Pēc pasūtījuma saņemšanas pircējam ir tiesības 14 dienu laikā atteikties no līguma, kas noslēgts ar e-veikalu.

Precēm jābūt nelietotām, nemazgātām un oriģinālajā iepakojumā. Apavi ir jānodod atpakaļ oriģinālajā, nebojātā apavu kastē, jo tā tiek uzskatīta par preces sastāvdaļu.

Atteikuma tiesības nav spēkā, ja pircējs ir juridiska persona.

Lai izmantotu 14 dienu atteikuma tiesības, jūs nedrīkstat izmantot pasūtītās preces nekādā citā veidā, izņemot, kā tas ir nepieciešams, lai pārliecinātos par preču raksturu, īpašībām un darbību tādā pašā veidā, kā jums būtu atļauts pārbaudīt preces fiziskā veikalā.

Lai atgrieztu preces, 14 dienu laikā pēc preču saņemšanas jums ir jāiesniedz atteikuma paziņojums (veidlapa atrodama šeit: saite), nosūtot uz e-pasta adresi info@jacadi.lv.


Preču atgriešana ir bez maksas.

Pircējam ir jāatgriež preces 14 dienu laikā pēc paziņojuma par atteikumu iesniegšanas vai jāiesniedz pierādījumi, ka iepriekš minētajā termiņā pircējs ir nodevis preces pārvadātājam.

Saņemot atgrieztās preces, interneta veikals nekavējoties, bet ne vēlāk kā pēc 14 dienām atmaksā pircējam visus no pircēja, pamatojoties uz līgumu, saņemtos maksājumus.

Interneta veikalam ir tiesības atteikties atmaksāt naudu, kamēr atgrieztās preces nav saņemtas vai kamēr pircējs nav iesniedzis pierādījumus par preču atgriešanu, atkarībā no tā, kas notiek vispirms.


Ja pircējs nepārprotami ir izvēlējies citu piegādes veidu, nevis lētāko parasto piegādes veidu, ko piedāvā interneta veikals, veikalam nav pienākuma atlīdzināt izmaksas, kas pārsniedz parastās piegādes izmaksas.


Interneta veikalam ir tiesības atteikties no pārdošanas darījuma un pieprasīt, lai pircējs atdod preces atpakaļ, ja kļūdas dēļ interneta veikalā norādītā preces cena ir ievērojami zemāka par preces tirgus cenu.

Bojātas preces

Interneta veikals ir atbildīgs par pircējam pārdoto preču neatbilstību līguma noteikumiem un nosacījumiem vai par trūkumiem, kas pastāvēja jau piegādes brīdī un kas parādās divu gadu laikā pēc preču piegādes pircējam. Pirmajos sešos mēnešos pēc piegādes tiek pieņemts, ka defekts ir pastāvējis piegādes brīdī. Interneta veikala pienākums ir pierādīt pretējo.


Pircējam ir tiesības vērsties interneta veikalā divu mēnešu laikā pēc defekta rašanās, rakstot e-pastu info@jacadi.lv vai zvanot ( +3712 2042947).

Interneta veikals nav atbildīgs par jebkādiem defektiem, kas rodas pēc preču piegādes pircējam.

Ja precēm, kas iegādātas no interneta veikala, ir defekts, par kuru ir atbildīgs interneta veikals, interneta veikals saremontēs vai aizvietos bojātās preces. Ja preci nav iespējams saremontēt vai aizvietot, interneta veikals atmaksā pircējam visus pirkuma līgumā paredzētos maksājumus.

Interneta veikals 15 dienu laikā atbildēs uz patērētāja sūdzību rakstveidā vai veidā, kas ļauj to reproducēt rakstveidā.

Tiešais mārketings un personas datu apstrāde

Interneta veikals izmanto pircēja ievadītos personas datus tikai pasūtījuma apstrādei un preču nosūtīšanai pircējam. Interneta veikals pārsūta personas datus transporta pakalpojumu sniedzējam, lai piegādātu preces.

Interneta veikals nosūta jaunumus un piedāvājumus uz pircēja e-pasta adresi tikai tad, ja pircējs ir izteicis vēlmi tos saņemt, ievadot savu e-pasta adresi tīmekļa vietnē un norādot, ka vēlas saņemt tiešo sūtījumu.


Pircējs jebkurā laikā var atteikties no piedāvājumiem un jaunumiem, kas tiek sūtīti uz viņa e-pasta adresi, paziņojot mums par to e-pastā vai sekojot norādījumiem e-pastā, ar kuru nosūtīts piedāvājums.


Strīdu izšķiršana


Visas sūdzības, ko pircējs iesniedz par interneta veikalu, jānosūta pa e-pastu vai jāsniedz, zvanot pa tālruni.

Ja pircējs un interneta veikals nespēj atrisināt strīdu vienojoties, pircējs var vērsties Patērētāju tiesību aizsardzības centrā. Patērētāju tiesību aizsardzības centrs ir kompetents risināt strīdus, kas izriet no līguma starp pircēju un interneta veikalu. Patērētāju tiesību aizsardzības centrs strīdu izšķiršanu pircējam nodrošina bez maksas.


Pircējs var vērsties arī Eiropas Savienības strīdu izšķiršanas iestādēs.